AGNIESZKA KACZOROWSKA

TANCERKA & AKTORKA

Mistrzyni Świata w Tańcach Latynoamerykańskich
Zwyciężczyni „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”

Witaj! Bardzo mi miło, że możemy bliżej się poznać!

Nazywam się Agnieszka Kaczorowska. Chętnie opowiem Ci o swoim życiu zawodowym oraz projekcie Szkoły Tańca Danceworld, który stworzyłam, aby zmieniać pasję tańca w małe i duże sukcesy Dzieci i Dorosłych.

Pasja w czystej postaci

Rozmarzona od dziecka

TANCERKA

Tańczę już od 18 lat. Jako mała dziewczynka marzyłam, aby zostać tancerką i… udało się! W 2010 roku zostałam młodzieżową Mistrzynią Świata w Tańcach Latynoamerykańskich, wzięłam udział w 5 edycjach programu „Taniec z Gwiazdami”, a w 2015 wygrałam Kryształową Kulę.

Krok po kroku

CHOREOGRAF

Praca choreografa to wielkie wyzwanie, które podjęłam współpracując z kilkoma teatrami. Miałam okazję tworzyć, m. in. choreografię do spektakli, sztuki Marcina Szczygielskiego „Single po japońsku” w reżyserii Olafa Lubaszenko.

Dzielę się doświadczeniem

TRENERKA

Swoim doświadczeniem z przyjemnością i zaangażowaniem dzielę się przede wszystkim z dziećmi. Wiem, czego brakuje Maluchom oraz Młodzieży w edukacji tanecznej, dlatego podpowiadam Dzieciom właściwe kierunki rozwoju, łącząc naukę tańca z przyjazną motywacją.

Kamera… Akcja!

AKTORKA

Wszystko zaczęło się w 1999 roku od roli w serialu „Klan”, w którym nadal mam przyjemność występować. Kreuję także jedną z bohaterek w serialu „Na dobre i na złe” oraz mam na swoim koncie główną rolę teatralną w sztuce „Kochanie na kredyt” w reżyserii Olafa Lubaszenko. Obecnie jestem w trasie z musicalem „Karol” o Janie Pawle II, w którym odgrywam rolę Danuty Michałowskiej.

Witam Państwa na…!

PREZENTERKA

Wychodzę z założenia, że nawet mały event może stać się wielkim wydarzeniem. Zawsze staram się zapewnić publiczności naprawdę dobrą zabawę, a przy okazji #roztańczyćPolskę ! Jako konferansjerka prowadzę gale oraz imprezy komercyjne i kulturalne. W swoim dorobku mam m.in.: koncerty na żywo na antenie Telewizji Polsat (m.in.: Sylwestrową Moc Przebojów czy Roztańczony Narodowy).

DANCEWORLD – JEDYNA TAKA SZKOŁA TAŃCA W WARSZAWIE

Danceworld powstał w mojej wyobraźni kilka lat temu. Pomyślałam, że warto stworzyć coś znacznie więcej niż tylko szkołę tańca. Tak powstała idea, który połączyła naukę kroków i rozwój osobisty w niezwykłą podróż po rytmach, stylach i kulturach całego świata. Wielokrotnie przekonałam się, że warto podążać za marzeniami, dlatego zmieniłam swój pomysł w rzeczywistość. Właśnie tak powstała społeczność Danceworld, którą współtworzą Dzieci, Młodzież i Dorośli, instruktorzy i ja sama – razem zmieniamy swoją taneczną pasję w małe i duże sukcesy.

ZOOM NA EMOCJE

SIMPLY THE BEST

Myślę, że prawdziwy sukces polega na tym, aby zawsze i wszędzie pozostać sobą – na czerwonym dywanie, podczas pracy z dziećmi oraz w życiu osobistym. Tylko w ten sposób można czerpać z życia prawdziwe szczęście i dzielić się nim z innymi.

PODĄŻAM ZA MARZENIAMI

Moje życie napędza pozytywna energia, prawdziwa pasja i marzenia, które staram się zmieniać w rzeczywistość. Wiem, że nic nie przychodzi łatwo, dlatego ciężko pracuję i wytrwale dążę do celów.

KOCHAM LUDZI

Bardzo lubię dzieci i ponad wszystko cenię życie rodzinne. Inspirują mnie ludzie z błyskiem w oku, którzy podążają za swoją pasją. Świetnie czuję się wszędzie, gdzie pozytywna energia unosi się w powietrzu.

Odkryj ofertę Danceworld – dołącz do nas i wyraź siebie!

Skontaktuj się z nami!

Jak możemy Ci pomóc? Masz dodatkowe pytanie? Chcesz umówić się na indywidualną lekcję?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zamienimy każdą niepewność w wyczerpującą odpowiedź.

Nasza lokalizacja

ul. Kijowska 7
03-743 Warszawa