Danceworld by Agnieszka Kaczorowska & EcoCar

Wychodząc na przeciw zapracowanym Rodzicom, jest nam niezwykle miło zakomunikować, że podjęliśmy współpracę z firmą EcoCar Taxi. Jesteśmy jedyną szkołą tańca w Warszawie, która w swojej ofercie posiada bezgotówkowy przejazd dla swoich Klientów, renomowaną korporacją Taxi.

Teraz za naszym pośrednictwem możecie zamówić przewóz swoich Pociech na nasze zajęcia, nie martwiąc się o ich bezpieczeństwo i nie tracąc czasu na dojazdy. Zabierzemy je ze szkoły, z domu lub spod jakiegokolwiek adresu, z jakiego Państwo wskażecie. Z dowozu możecie korzystać za naszym pośrednictwem regularnie lub tylko gdy będzie taka potrzeba. Za przejazd nic nie płacicie, jeśli Wasze dziecko jest uczniem DANCEWORLD. W EcoCar jeżdżą tylko nowe, bezawaryjne samochody, które spełniają restrykcyjne normy bezpieczeństwa. Kierowcy są specjalnie przeszkoleni z zakresu pierwszej pomocy, a dzięki EcoCar monitorujemy trasę przejazdu samochodu za pośrednictwem indywidualnego konta internetowego i odbieramy Wasze dziecko w DANCEWORLD bezpośrednio od Kierowcy.

Pozostaje już tylko wybrać najbardziej odpowiednią grupę dla Waszego dziecka! Czekamy na Was w szkole; cały czas odpowiadamy na maile (recepcja@dwbak.pl) oraz udzielamy niezbędnych podpowiedzi pod numerem tel: +48 789 413 043 .

Do usłyszenia bądź do zobaczenia!

Skontaktuj się z nami!

Jak możemy Ci pomóc? Masz dodatkowe pytanie? Chcesz umówić się na indywidualną lekcję?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zamienimy każdą niepewność w wyczerpującą odpowiedź.

Nasza lokalizacja

ul. Kijowska 7
03-743 Warszawa