Dzień Otwarty w szkole tańca Danceworld

Dzień Otwarty w szkole tańca Danceworld – 22 kwietnia, godz. 13

Data: 22 kwietnia 2018 r.

Godzina: od 13:00

Miejsce: Danceworld by Agnieszka Kaczorowska, ul. Kijowska 7

Zapisy: recepcja@dwbak.com

Otwieramy drzwi do świata tańca!

Zapraszamy na Dni Otwarte Danceworld by Agnieszka Kaczorowska. Wyjątkowa szkoła tańca przy ul. Kijowskiej 7 w Warszawie to wyjątkowy projekt łączący profesjonalną

naukę tańca z rozwojem osobistym. Przekonaj się, że Danceworld to miejsce dla Ciebie i Twojego Dziecka!

Podczas Dni Otwartych zobaczysz wyjątkowość tego miejsca, poznasz Agnieszkę i naszych instruktorów, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Zobaczcie jak wyglądają nasze sale tańca i zaplecze dla uczniów.

Dla wszystkich odwiedzających przygotowaliśmy specjalne ceny.

Czekamy na was!

ul. Kijowska 7, 03-743 Warszawa, www.dwbak.com

+48 789 413 043

Zapisy: recepcja@dwbak.com

Jako jedyni w Polsce realizujemy autorski program edukacyjny dla dzieci, opierający się na połączeniu nauki tańca i muzykalności z budowaniem umiejętności miękkich, takich jak pewność siebie, zarządzanie emocjami, motywacja czy koncentracja.

Zajęcia umuzykalniające oraz rytmika dla najmłodszych (grupy dla 2 i 3- latków oraz dla 4 i 5-latków) w przyjemny i naturalny sposób wprowadzą Twoje dziecko w świat muzyki oraz tańca.

Dla starszych dzieci przygotowaliśmy zajęcia taneczne w grupie Wszechświat – to pasjonująca podróż przez style tańca z całego świata. Dzięki autorskiemu programowi Agnieszki Kaczorowskiej Twoje dziecko pozna fascynującą różnorodność tańców, muzyki oraz ich historii, która rozbudzi jego naturalną ciekawość świata. Podróż przez świat tańca zapewni Maluchowi wszechstronny rozwój fizyczny i jednocześnie ciekawą edukację w formie świetnej zabawy. Zajęcia są jednocześnie mentalnym treningiem rozwoju osobistego dla najmłodszych. Twoje Dziecko nauczy się wyznaczać cele i z zaangażowaniem je realizować, zbuduje pewność siebie, zmieni nieśmiałość w odwagę i nauczy się swobodnej autoprezentacji. To tylko niektóre umiejętności miękkie, które nabędzie podczas specjalnie przygotowanych ćwiczeń wplecionych pomiędzy naukę techniki a choreografię.

Skontaktuj się z nami!

Jak możemy Ci pomóc? Masz dodatkowe pytanie? Chcesz umówić się na indywidualną lekcję?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zamienimy każdą niepewność w wyczerpującą odpowiedź.

Nasza lokalizacja

ul. Kijowska 7
03-743 Warszawa