Instruktorzy

Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska

Właścicielka Danceworld, trenerka oraz mentorka grup dziecięcych, Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich, oraz zwyciężczyni Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami.

Autorka programu dla dzieci w grupach Wszechświat.

Więcej o Agnieszce

Agnieszka i Grzegorz Cherubińscy
Agnieszka i Grzegorz Cherubińscy

Agnieszka i Grzegorz Cherubińscy to rodzeństwo pochodzące z Warszawy tańczące Boogie Woogie, Rock’n’Rolla tradycyjnego i szeroko pojęty taniec Swingowy, włączając w to takie style jak Charleston czy Authentic Jazz.
Będą prowadzić w środy zajęcia w grupie USA, gdzie będzie m.in boogie woogie i rock’n’roll.

Swoją wspólną przygodę taneczną zaczęli jednak dopiero w 2009 roku, mimo że Grzegorz tańczył już od 1998, a Agnieszka od 2004.

Asia Szumkowska
Asia Szumkowska

Od najmłodszych lat przez życie idzie tanecznym krokiem. To jej pasja i miłość, której poświęca każdą wolną chwilę. Jest absolwentką AWF. Specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich i posiada najwyższą międzynarodową klasę „S” w tańcu towarzyskim .
Asia to wielokrotna reprezentantka Polski, II vicemistrzyni Polski w tańcach latynoamerykańskich, dwukrotna Akademicka Mistrzyni Polski.

Jacek Jeschke
Jacek Jeschke

Tego Pana kojarzycie zapewne z Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami. Jacek wziął udział w 3 edycjach i raz wygrał Kryształową Kulę w parze z Anią Karczmarczyk.
Jest on jednak przede wszystkim świetnym nauczycielem i wyjątkowo utytułowanym tancerzem. Jacek zajmuje się tańcem towarzyskim od 6 roku życia. Ma międzynarodową klasę „S” w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Ma także na koncie niejedno Mistrzostwo Polski.

Konrad Wyszyński
Konrad Wyszyński

Od czterech lat prowadzi grupę Street Unity Warszawskie Hip Hopy, mającą na celu budowanie społeczności, która daje tancerzom możliwość spotykania się i trenowania razem. Absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku Inżynierii Produkcji. Na co dzień czas dzieli między pracę w branży IT, treningi i prowadzenie zajęć.

Na swoim koncie ma zwycięstwa w zawodach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.

Maciek Pela
Maciek Pela

Jeśli nie kojarzycie jeszcze Maćka, to kilka zdań kim jest nasz trener: zakochał się w tańcu już na pierwszej lekcji w 2006 roku. Najpierw ćwiczył hip-hop, popping i locking, ale później postanowił poszukać własnej drogi rozwoju. Szkolił się u wielu znakomitych instruktorów z Polski i ze świata. Nauka ta zaowocowała otrzymaniem biletu do Barcelony na warsztaty III edycji programu You Can Dance. Po powrocie do Polski całkowicie poświęcił się swojej pasji.

Justyna Barycka
Justyna Barycka

Justyna z wykształcenia jest psychologiem, a prywatnie fanką samochodów i dobrej kawy. Taniec jest nieodłącznym elementem jej życia, w którym spełnia się od 5 roku życia. Wtedy zaczęła swoją przygodę z tańcem towarzyskim.
Zdobyła między innymi tytuły Wicemistrza Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich w kategorii Młodzież. Startowała w turniejach na całym świecie, a obecnie trenuje i naucza również takich stylów jak Hip hop i High Heels.

Łukasz Smoliński
Łukasz Smoliński

Trener i choreograf. Licencjonowany nauczyciel tańca o bogatym scenicznym dorobku. Posiada najwyższą klasę sportową „Mistrzowską’’. Łukasz to wielokrotny Mistrz Polski w kategorii Hip Hop oraz wielokrotny Mistrz Świata i Europy w kilku federacjach tanecznych. Odnosi również wiele sukcesów jako trener i choreograf. Ma na swoim koncie udziały w produkcjach reklamowych jak i telewizyjnych show.

Celina Wycech
Celina Wycech

Celina to tancerka z wykształceniem fizjoterapeutycznym. Pierwsze kroki taneczne postawiła na sali w wieku 7 lat. Zaczynała naukę od tańca towarzyskiego, później rozwijała się w stylach takich jak Hip hop, Taniec nowoczesny, High Heels czy Dancehall. Współpracowała u boku gwiazd takich jak Reni Jusis, Natalia Nykiel, Sylwia Grzeszczak. Natalia Szroeder, Krzysztof Zalewski, Roksana Węgiel i wielu innych.

Janek Woźniak
Janek Woźniak

Jan Woźniak – tancerz, imitator dźwięku i kontrabasista. Pod koniec 1999 roku dołączył do pierwszej grupy miłośników tanga argentyńskiego w Polsce.
Od tamtej pory tańczy, uczy oraz gra z zespołem Furor de Tango, promując tango argentyńskie w całym kraju.

Szkoła tańca Agnieszki Kaczorowskiej zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów. Każdy z członków kadry zajmuje się profesjonalną nauką tańca od wielu lat. Najlepsze szkoły tańca stawiają na rozwój swojej kadry i również Danceworld by Agnieszka Kaczorowska nie ustaje w wysiłkach aby stale rozwijać potencjał swoich instruktorów. W efekcie, możesz cieszyć się wspaniałymi wspomnieniami, które dostarczają lekcje tańca warszawa. Właścicielka szkoły –  Agnieszka Kaczorowska  –  z najwyższą starannością dobiera instruktorów, myśląc o potrzebach swoich uczniów. Członkowie kadry mają świetne podejście do kursantów i potrafią uczyć tańca w sposób przyjemny i przystępny, co ma znaczenie we współpracy z dziećmi. Szkoła tańca dla dzieci Danceworld by Agnieszka Kaczorowska, oferuje zajęcia z instruktorami, którzy posiadają ogromne doświadczenie we współpracy z najmłodszymi, dzięki czemu rozwijają ich pasje od pierwszych lat życia. Poznaj ofertę naszych kursów i zapisz się na lekcje!

Skontaktuj się z nami!

Jak możemy Ci pomóc? Masz dodatkowe pytanie? Chcesz umówić się na indywidualną lekcję?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zamienimy każdą niepewność w wyczerpującą odpowiedź.

Nasza lokalizacja

ul. Kijowska 7
03-743 Warszawa