Instruktorzy

Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska

Właścicielka Danceworld, trenerka oraz mentorka grup dziecięcych, Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich, oraz zwyciężczyni Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami.

Autorka programu dla dzieci w grupach Wszechświat.

Więcej o Agnieszce

Agnieszka i Grzesiek
Agnieszka i Grzesiek

Agnieszka i Grzegorz Cherubińscy to rodzeństwo pochodzące z Warszawy tańczące Boogie Woogie, Rock’n’Rolla tradycyjnego i szeroko pojęty taniec Swingowy, włączając w to takie style jak Charleston czy Authentic Jazz.
Będą prowadzić w środy zajęcia w grupie USA, gdzie będzie m.in boogie woogie i rock’n’roll.

Swoją wspólną przygodę taneczną zaczęli jednak dopiero w 2009 roku, mimo że Grzegorz tańczył już od 1998, a Agnieszka od 2004.

Więcej o Agnieszce i Grześku

Ania Bahniuk
Ania Bahniuk

Ania jest psychologiem, pasjonatką kultury hawajskiej, tancerką i instruktorką tańca Hula. Uczyła się od najlepszych i brała udział w wielu warsztatach podnosząc swój poziom. Podczas zajęć przekazuje uczestnikom ogromną pasję! Zapraszamy na treningi z Anią w grupie Hawaje – zajęcia będą połączone z medytacją.

A czym jest Hula, nazywany „hawajskim darem dla świata”? To nie tylko taniec, ale też filozofia życia.

Więcej o Ani

Asia Szumkowska
Asia Szumkowska

Od najmłodszych lat przez życie idzie tanecznym krokiem. To jej pasja i miłość, której poświęca każdą wolną chwilę. Jest absolwentką AWF. Specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich i posiada najwyższą międzynarodową klasę „S” w tańcu towarzyskim .
Asia to wielokrotna reprezentantka Polski, II vicemistrzyni Polski w tańcach latynoamerykańskich, dwukrotna Akademicka Mistrzyni Polski.

Więcej o Asi

Basia Ilczuk
Basia Ilczuk

Basia to doświadczona instruktorka i tancerka tańca orientalnego. Posiada certyfikat „Specialty Teacher for Oriental/Middle Eastern Dance and Egyptian Folklore – certified by Prof. Hassan Khalil ISOC – INTERNATIONAL SARAY OF ORIENTAL CULTURE”. Uświetnia swoim tańcem liczne imprezy świata kultury i biznesu.

Naturalnie kobieca, wymagająca i wspierająca.

Więcej o Basi

Jacek Jeschke
Jacek Jeschke

Tego Pana kojarzycie zapewne z Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami. Jacek wziął udział w 3 edycjach i raz wygrał Kryształową Kulę w parze z Anią Karczmarczyk.

Jest on jednak przede wszystkim świetnym nauczycielem i wyjątkowo utytułowanym tancerzem. Jacek zajmuje się tańcem towarzyskim od 6 roku życia. Ma międzynarodową klasę „S” w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Ma także na koncie niejedno Mistrzostwo Polski.

Więcej o Jacku

Janek Woźniak
Janek Woźniak

Jan Woźniak – tancerz, imitator dźwięku i kontrabasista. Pod koniec 1999 roku dołączył do pierwszej grupy miłośników tanga argentyńskiego w Polsce.
Od tamtej pory tańczy, uczy oraz gra z zespołem Furor de Tango, promując tango argentyńskie w całym kraju.

Więcej o Janku

Konrad Wyszyński
Konrad Wyszyński

Od dwóch lat prowadzi grupę Street Unity Warszawskie Hip Hopy, mającą na celu budowanie społeczności, która daje tancerzom możliwość spotykania się i trenowania razem. Absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku Inżynierii Produkcji. Na co dzień czas dzieli między pracę w branży IT, treningi i prowadzenie zajęć.

Na swoim koncie ma zwycięstwa w zawodach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.

Więcej o Konradzie

Maciek Pela
Maciek Pela

Jeśli nie kojarzycie jeszcze Maćka, to kilka zdań kim jest nasz trener: zakochał się w tańcu już na pierwszej lekcji w 2006 roku. Najpierw ćwiczył hip-hop, popping i locking, ale później postanowił poszukać własnej drogi rozwoju. Szkolił się u wielu znakomitych instruktorów z Polski i ze świata. Nauka ta zaowocowała otrzymaniem biletu do Barcelony na warsztaty III edycji programu You Can Dance. Po powrocie do Polski całkowicie poświęcił się swojej pasji.

Więcej o Maćku

Magda Siwecka
Magda Siwecka

Magda to absolwentka Olsztyńskiego Teatru Tańca i Zespołu Tańca Nowoczesnego „Contra” (Mistrzostwo Polski w tańcu nowoczesnym). Uczennica wybitnych tancerzy i choreografów – Piotra Galińskiego i Jacka Łumińskiego. Ukończyła historię sztuki na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizując się w kostiumologii – przede wszystkim w historii kostiumu baletowego.

Więcej o Magdzie

Monika Cichocka
Monika Cichocka

Monika to jedna z pionierek tańca dancehall w Polsce, aktywna na międzynarodowej scenie tancerka, instruktorka i promotorka tego stylu. Choreograf i lider ekipy „Gun Shot”, z którą zdobyła 3 złote puchary na oficjalnych Mistrzostwach Świata World Reggae Dance Championships 2017 w Kingston na Jamajce.
Kulturę dancehall poznawała u źródła, na Jamajce, gdzie współpracowała z twórcami tego stylu, jego najznakomitszymi przedstawicielami.

Więcej o Monice

Monika Trzcińska
Monika Trzcińska

Monika jest instruktorem Zumby, Zumba Kids & Zumba Kids Jr., instruktorem Fitness Nowoczesne Formy Gimnastyki, instruktorem Tańca w chuście i fizjoterapeutą. Zawsze kochała tańczyć. Ta forma aktywności pozwala jej na zapomnienie o codzienności, niesamowity relaks i wyzwolenie masy endorfin pomagających w codziennym życiu.
Osiem lat temu trafiła na pierwsze zajęcia Zumby i pokocha ją całym sercem.

Więcej o Monice

Natalia Jóźwiak
Natalia Jóźwiak

Swoja przygodę z tańcem Natalia rozpoczęła w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie, gdzie stawiała pierwsze kroki w spektaklach na scenie Teatru Wielkiego – Opery Narodowej. Następnie związała się z Caro Dance Company, z którym zdobywała wielokrotnie złote w medale na Mistrzostwach Europy i Świata w stylach Jazz, Modern i Balet – zarówno solo, w formacji, jak i w duecie.

Więcej o Natalii

Raydel & Marta
Raydel & Marta

Raydel Roberto Zaldivar Brito “El Fashion” to rodowity kubańczyk, profesjonalny tancerz, instruktor i choreograf .
Marta Zaldivar Brito „Martica” swą przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat, a później szkoliła się pod okiem najlepszych kubańskich instruktorów .
Połączyli siły i od ponad 3 lat wspólnie prowadzą zajęcia, warsztaty, animacje i pokazy.

Więcej o Raydelu i Marcie

Szkoła tańca Agnieszki Kaczorowskiej zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów. Każdy z członków kadry zajmuje się profesjonalną nauką tańca od wielu lat. Najlepsze szkoły tańca stawiają na rozwój swojej kadry i również Danceworld by Agnieszka Kaczorowska nie ustaje w wysiłkach aby stale rozwijać potencjał swoich instruktorów. W efekcie, możesz cieszyć się wspaniałymi wspomnieniami, które dostarczają lekcje tańca warszawa. Właścicielka szkoły –  Agnieszka Kaczorowska  –  z najwyższą starannością dobiera instruktorów, myśląc o potrzebach swoich uczniów. Członkowie kadry mają świetne podejście do kursantów i potrafią uczyć tańca w sposób przyjemny i przystępny, co ma znaczenie we współpracy z dziećmi. Szkoła tańca dla dzieci Danceworld by Agnieszka Kaczorowska, oferuje zajęcia z instruktorami, którzy posiadają ogromne doświadczenie we współpracy z najmłodszymi, dzięki czemu rozwijają ich pasje od pierwszych lat życia. Poznaj ofertę naszych kursów i zapisz się na lekcje!

Skontaktuj się z nami!

Jak możemy Ci pomóc? Masz dodatkowe pytanie? Chcesz umówić się na indywidualną lekcję?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zamienimy każdą niepewność w wyczerpującą odpowiedź.

Nasza lokalizacja

ul. Kijowska 7
03-743 Warszawa