Danceworld, czyli fascynująca podróż tanecznym krokiem

Danceworld nie jest zwykłą szkołą tańca, jakie powstają ze względu na modę i trend. Danceworld to bardzo dobrze przemyślana koncepcja, nad którą pracuję od kilku lat. Pomysł dojrzewał w mojej głowie i wreszcie staje się rzeczywistością. Danceworld to mój świat. Świat do którego Was wreszcie mogę zaprosić.

Kilka lat temu pomyślałam, że chciałabym stworzyć coś więcej, niż zwykłą szkołę tańca, jakich na mapie Warszawy jest wiele. Przemyślałam to, co przez lata treningów dał mi taniec. To on budował moją rzeczywistość i moją osobowość. Pomagał przezwyciężać problemy, uczył jak radzić sobie z trudnościami, prowokował do ciężkiej pracy i dawał satysfakcję. Tak powstała idea, który połączyła naukę kroków i rozwój osobisty w niezwykłą podróż po rytmach, stylach i kulturach całego świata.

Wielokrotnie przekonałam się, że warto podążać za marzeniami, dlatego zmieniłam swój pomysł w rzeczywistość. Teraz chcę do tego zachęcać każdego Was – małych i dużych, młodszych i starszych. Z jednego prostego powodu: dla siebie!

Na parkiecie trenuję od 18 lat. Jako mała dziewczynka marzyłam, aby zostać tancerką i wiecie co? Zrobiłam to! Kosztowało mnie to mnóstwo wyrzeczeń. Z perspektywy czasu, mówię jedno: było warto! W 2010 roku zostałam młodzieżową Mistrzynią Świata w Tańcach Latynoamerykańskich, wzięłam udział w pięciu edycjach programu „Taniec z Gwiazdami”, a w 2015 wygrałam w nim Kryształową Kulę. Swoim doświadczeniem z przyjemnością i zaangażowaniem dzielę się przede wszystkim z dziećmi. Wiem, czego brakuje Maluchom oraz Młodzieży w edukacji tanecznej, dlatego podpowiadam Dzieciom właściwe kierunki rozwoju, łącząc naukę tańca z przyjazną motywacją.

W mojej szkole przygotowałam propozycje dla każdego. Najbliższym mi projektem jest nauka dla dzieci. W życiu kieruje się od lat tymi samymi wartościami – życie rodzinne jest dla mnie sprawą nadrzędną. Inspirują mnie ludzie, którzy mają pasję i zarażają nią innych. Dlatego ja też chcę się dzielić swoją.

Chcę Was zachęcić do zapisania Waszych pociech na zajęcia dla najmłodszych. Zapraszamy już od 2 roku życia! Zajęcia umuzykalniające/rytmika w przyjemny i naturalny sposób wprowadzą Twoje dziecko w świat muzyki oraz tańca. W trakcie każdego spotkania nasi doświadczeni trenerzy wykorzystają naturalną potrzebę ruchu dzieci do wciągających zabaw ogólnorozwojowych. Na każdych zajęciach będą śpiewać, grać, tańczyć, rozwijać swoją wyobraźnię i kreatywność, a wszystko to w kilkuosobowych grupach, aby zadbać wyjątkowo zadbać o ich rozwój. W ten sposób zbudujemy sprawność i wrażliwość naszych małych tancerzy.

Dla dzieci od 6 roku życia mam propozycję kompleksowego programu tańca i rozwoju. To autorsko przygotowana przeze mnie metoda, której nikt wcześniej nie wymyślił, a według mnie wychodzi naprzeciw temu czego brakuje. Twoje dziecko może jeszcze nie wiedzieć, która technika tańca będzie jego pasją. Niech najpierw spróbuje, doświadczy, pozna, przy okazji złapie podstawy niezwykle potrzebne do wszystkiego. Potem samodzielnie dokona wyboru. Zapewniam, że będzie to pasjonująca podróż przez style tańca z całego świata. Chcę pokazać dzieciom różnorodność świata i przeprowadzić przez różne style muzyki, tańca i historii. To, co jest w dzieciach fascynujące, to ich naturalna ciekawość. Chcę w nich podsycać to uczucie, które dorosłym towarzyszy niezwykle rzadko. Dodatkowo podróż przez świat tańca zapewni dzieciom wszechstronny rozwój fizyczny i wielowątkową edukację w ciekawej formie. Zajęcia są jednocześnie mentalnym treningiem rozwoju osobistego dla najmłodszych. Nauczymy najmłodszych wyznaczać cele i z zaangażowaniem je realizować, budować pewność siebie, zmieniać nieśmiałość w odwagę i uczyć swobodnej i naturalnej autoprezentacji… I to tylko niektóre umiejętności miękkie, które nabędą podczas specjalnie przygotowanych ćwiczeń wplecionych pomiędzy naukę techniki a choreografię.

W trakcie zajęć Twoje dziecko będzie także zdobywało bilety, dzięki którym „poleci” tanecznym krokiem na kolejne poziomy zaawansowania. To program, który rodzi motywację w przyjaznej i ciekawej formie.

Wejdźcie do mojego świata a przekonacie się, że zakochacie się w tańcu. Tak samo jak ja kilkanaście lat temu! Zapraszam do Danceworld! ?

Agnieszka Kaczorowska, założycielka Danceworld

Skontaktuj się z nami!

Jak możemy Ci pomóc? Masz dodatkowe pytanie? Chcesz umówić się na indywidualną lekcję?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zamienimy każdą niepewność w wyczerpującą odpowiedź.

Nasza lokalizacja

ul. Kijowska 7
03-743 Warszawa