Sylwestrowy kurs tańca – zostań gwiazdą parkietu!

Sylwester zbliża się wielki krokami. To czas, by rozpocząć przygotowania. Specjalnie przygotowany sylwestrowy kurs tańca to gwarancja udanej zabawy.

 

Przygotuj się na tę wyjątkową noc i zaskocz swoich znajomych profesjonalnymi ruchami na parkiecie. Te umiejętności przydadzą Wam się zarówno na wielkim balu, jak i imprezie u znajomych.

 

Podczas kursu poznacie różne formy tańca. To gwarancja, że będziesz czuć się swobodnie we wszystkich rytmach. Przez cztery kolejne soboty nauczymy cię: klasycznych form tańca takich jak walce czy tango; tańców latino takich jak salsa, rumba, bachata oraz szybkich rytmów w stylu rock&rolla.

 

Każda sobota to 2 bloki po 1,5 godziny, a pomiędzy nimi 15-minutowa przerwa. Wśród trenerów na kursie sylwestrowym znajdują się Agnieszka Kaczorowska i Jacek Jeschke, profesjonalni tancerze, którzy m.in. wystąpili w kilku edycjach programu „Dancing with the Stars – Taniec z Gwiazdami”, Raydel i Martica – Los Fashion – najlepsi w Polsce specjaliści od kubańskich rytmów, Asia Szumkowska – specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich i posiada najwyższą międzynarodową klasę „S” w tańcu towarzyskim oraz Grzegorz i Agnieszka Cherubińscy – najlepsza polska para taneczna BOOGIE WOOGIE oraz międzynarodowi instruktorzy tańca

 

Kurs przygotowany jest z myślą o parach. Ilość miejsc ograniczona w celu zapewnienia komfortu uczestnikom.

Przekonajcie się, że taniec jest dla Was!

 

Zapraszamy!

 

Start 25.11, zapisy: m.czajkowski@dwbak.pl

Skontaktuj się z nami!

Jak możemy Ci pomóc? Masz dodatkowe pytanie? Chcesz umówić się na indywidualną lekcję?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zamienimy każdą niepewność w wyczerpującą odpowiedź.

Nasza lokalizacja

ul. Kijowska 7
03-743 Warszawa