Style tańca – Dorośli pary

AROUND THE WORLD – TANIEC TOWARZYSKI

Przeżyj porywającą podróż dookoła świata! Zajęcia „Around the World” to wciągająca wyprawa w najdalsze zakątki tanecznego świata. Podczas każdego spotkania nauczysz się kroków i figur ognistej brazylijskiej samby, kubańskiej cha cha cha, rytmicznego paso-doble czy argentyńskiego tanga oraz stylowych walców prosto z Europy. Z każdym treningiem zyskasz pewność siebie, radość oraz pozytywne nastawienie do życia.

Magia emocji

Nauka tańca towarzyskiego we dwoje pozwoli Ci dzielić pasję z ukochaną osobę i spędzić więcej czasu we dwoje. Ta wyjątkowa inwestycja pozwoli Ci zbudować jeszcze silniejsze relacje oraz odkryć swojego Partnera/Partnerkę na nowo.
 
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu (1,5h).

KUBA

Zamknij oczy i przenieś się na Karaiby – we jednej chwili znajdziesz się na parkiecie nastrojowego klubu, poczujesz przyjemne promienie słońca i wyjątkowy gwar ulic Hawany. Daj się ponieść marzeniom i zmysłowym rytmom gorącej Kuby.

W trakcie wyjątkowych zajęć poznasz rumbę, salsę i son, dzięki którym nauczysz się kroków, uwolnisz swoją sensualność, poprawisz swoją kondycję oraz wymodelujesz sylwetkę.

Co powiesz na to, aby raz w tygodniu odwiedzić roztańczoną Kubę? Zajęcia prowadzi Polka i Kubańczyk, którzy tworzą niezwykłą parę tancerzy i instruktorów.

Zajęcia z tańców kubańskich odbywają się raz w tygodniu (2h).

USA

Rock’n’Roll, Boogie Woogi oraz Jive – amerykański styl, luz i energia to nasz pomysł na zajęcia z tańców amerykańskich. Szybkie tempo, doskonała muzyka oraz niespotykana żywiołowość – właśnie tego możesz się spodziewać podczas każdego treningu.

Tańce amerykańskie, jako symbol nieskrępowanej wolności oraz zniesienia wszelkich barier, pozwolą Ci odkryć swoje energetyczne „ja”. Dodatkowo zajęcia w grupach to doskonały pomysł na aktywne spędzenie wolnego czasu po całym dniu pracy.

Amerykańskie rytmy to jednocześnie rewelacyjny trening Cardio, który w przyjemny sposób pozwoli Ci spalać kalorie i modelować wymarzoną sylwetkę!

Zajęcia z tańców amerykańskich odbywają się raz w tygodniu (1h 15 min). 

ARGENTYNA

Co powiesz na gorące, namiętne i zmysłowe tango argentina, które za każdym zapewnia przyjemny dreszczyk emocji?

Na naszych zajęciach poznasz klasyczną formę oraz modernistyczne odmiany argentyńskiego tanga - tango milonguero, tango vals, tango nuevo i tango fusion.

Dzięki treningom z profesjonalnym instruktorem nauczysz się wyzwalać tańcem pożądanie, zyskasz pewność siebie oraz będziesz królował/-a na każdym parkiecie.

Zajęcia z tanga argentyńskiego odbywają się raz w tygodniu (1 h 30 min).

DOMINIKANA

Karaibskie plaże z delikatnym jak jedwab piaskiem, lazurowe morze i magia, która unosi się w powietrzu… To idealna scenografia do tańca, którym na Dominikanie odmierza się czas. Tutaj beztroski nastrój i sensualna namiętność wyraża się rytmem i muzyką, a każda wolna chwila jest zaproszeniem do tańca.

Co powiesz na rytmiczne kroki i zmysłowe ruchy biodrami? Właśnie takie są Bachata i Merengue, czyli dwa style tańca, które łączą prostą technikę i potęgę temperamentu w eksplozję uczuć i emocji. Nauka Batacha oraz Marengue to romantyczna przygoda, która zapewni Ci mnóstwo przyjemności, a każdy trening będzie świetną okazję, aby odkryć swojego partnera na nowo.

Już podczas pierwszych zajęć opanujesz podstawowe techniki, które wzbogacisz swoimi propozycjami tworząc swój osobisty styl. Wybierz się z Warszawy prosto na Karaiby i poczuj na parkiecie magię Dominikany.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu (1h).

WEDDING WORLD - ŚWIAT ŚLUBÓW

Wedding World – świat ślubów to nasza kompleksowa propozycja dla wszystkich przyszłych Par Młodych, a także świadków czy bliskich znajomych, którzy szukają wyjątkowego prezentu. Wasz pierwszy taniec zachwyci wszystkich Gości, a Wy podczas treningów jeszcze bardziej zbliżycie się do siebie. Wspólne chwile, dobra zabawa i romantyczna muzyka sprawią, że każde spotkanie będzie dla Was kolejną udaną randką. Nasze zajęcia taneczne dla Par Młodych to również relaksująca chwila wytchnienia od weselnych przygotowań.

Wedding World – Świat Ślubów proponuje:
- zajęcia indywidualne - nauka pierwszego tańca z dedykowanym trenerem w specjalnie przygotowanych pakietach;
- pokazy tańca jako atrakcja podczas Waszego wesela – oryginalny prezent ślubny od gości lub od Pana Młodego/Panny Młodej.

Skontaktuj się z nami!

Jak możemy Ci pomóc? Masz dodatkowe pytanie? Chcesz umówić się na indywidualną lekcję?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zamienimy każdą niepewność w wyczerpującą odpowiedź.

Nasza lokalizacja

ul. Kijowska 7
03-743 Warszawa