Style tańca – Dorośli pary

TANIEC TOWARZYSKI

Taniec towarzyski to wciągająca wyprawa w najdalsze zakątki tanecznego świata. Podczas każdego spotkania nauczysz się kroków i figur ognistej brazylijskiej samby, kubańskiej cha cha cha, rytmicznego paso-doble czy argentyńskiego tanga oraz stylowych walców prosto z Europy. Z każdym treningiem zyskasz pewność siebie, radość oraz pozytywne nastawienie do życia.

Nauka tańca towarzyskiego we dwoje pozwoli Ci dzielić pasję z ukochaną osobę i spędzić więcej czasu we dwoje. Ta wyjątkowa inwestycja pozwoli Ci zbudować jeszcze silniejsze relacje oraz odkryć swojego Partnera/Partnerkę na nowo.

Boogie Woogie

Amerykański styl, luz i energia to nasz pomysł na zajęcia z tańców amerykańskich. Szybkie tempo, doskonała muzyka oraz niespotykana żywiołowość – właśnie tego możesz się spodziewać podczas każdego treningu.

Boogie Woogie, jako symbol nieskrępowanej wolności oraz zniesienia wszelkich barier, pozwoli Ci odkryć swoje energetyczne „ja”. Dodatkowo zajęcia w grupach to doskonały pomysł na aktywne spędzenie wolnego czasu po całym dniu pracy.

Amerykańskie rytmy to jednocześnie rewelacyjny trening Cardio, który w przyjemny sposób pozwoli Ci spalać kalorie i modelować wymarzoną sylwetkę!

LINDY HOP

Szalony taniec swingowy powstały pod koniec lat 30 na bazie królujących ówcześnie charlestona i breakaway, spopularyzowany w latach 40 za pomocą Whitey's Lindy Hoppers. Tańczony głównie do muzyki swingowej i bigbandowej. Swoimi klasycznymi swing out'ami na stałe wpisał się w kanon tańców w parach dając początek takim tańcom jak jive, boogie woogie, modern jive itp. Wraz z odejściem od muzyki swingowej, na rzecz rock'n'rolla taniec został nieco zapomniany, ale dzięki Szwedom od końca lat 80, lindy hop'owe szaleństwo wróciło. W Polsce Lindy Hop zawitał na stałe ok. 2009 ciągle zyskując na popularności dzięki wielu szkołom tego tańca w przeróżnych miastach Polski.

WEDDING WORLD - ŚWIAT ŚLUBÓW

Wedding World – świat ślubów to nasza kompleksowa propozycja dla wszystkich przyszłych Par Młodych, a także świadków czy bliskich znajomych, którzy szukają wyjątkowego prezentu. Wasz pierwszy taniec zachwyci wszystkich Gości, a Wy podczas treningów jeszcze bardziej zbliżycie się do siebie. Wspólne chwile, dobra zabawa i romantyczna muzyka sprawią, że każde spotkanie będzie dla Was kolejną udaną randką. Nasze zajęcia taneczne dla Par Młodych to również relaksująca chwila wytchnienia od weselnych przygotowań.

Wedding World – Świat Ślubów proponuje:
- zajęcia indywidualne - nauka pierwszego tańca z dedykowanym trenerem w specjalnie przygotowanych pakietach;
- pokazy tańca jako atrakcja podczas Waszego wesela – oryginalny prezent ślubny od gości lub od Pana Młodego/Panny Młodej.

Skontaktuj się z nami!

Jak możemy Ci pomóc? Masz dodatkowe pytanie? Chcesz umówić się na indywidualną lekcję?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zamienimy każdą niepewność w wyczerpującą odpowiedź.

Nasza lokalizacja

ul. Kijowska 7
03-743 Warszawa