Grupy dla Dzieci

ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE DLA NAJMŁODSZYCH

Zajęcia umuzykalniające oraz rytmika dla najmłodszych w przyjemny i naturalny sposób wprowadzą Twoje dziecko w świat muzyki oraz tańca. W trakcie każdego spotkania nasi doświadczeni Trenerzy wykorzystują naturalną potrzebę ruchu oraz rytmu dzieci do wciągających zabaw ogólnorozwojowych. Na każdych zajęciach śpiewamy, gramy na instrumentach oraz tańczymy, dzięki czemu budujemy ogólną sprawność i wrażliwość naszych małych tancerzy. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach:
- dla 3 i 4-latków;
- dla 4 i 5-latków.

TANIEC NOWOCZESNY

To niezwykle widowiskowy i energiczny styl taneczny. Jest mieszanką różnych technik, który zapewni wszechstronny rozwój uczestnika zajęć. Taniec nowoczesny to idealny wybór dla osób, które zaczynają swoją przygodę z tańcem, ale również dla osób zaawansowanych, które posiadają już doświadczenie taneczne.

HIP HOP

Taniec hip hop to połączenie szerokiej gamy podstaw z ekspresją oraz własną pomysłowością. Na zajęciach, w ramach tego stylu, zapoznasz się z różnymi technikami – od "oldschoolowych" kroków, przez new jack swingowe, teledyskowe wariacje, po nowe trendy. Odkryj luźny klimat hip hopu, pulsujący rytm R'n'B, dobre beaty i ucz się kolejnych figur i ruchów prosto z roztańczonych Stanów Zjednoczonych. Zyskaj nowych przyjaciół, z którymi odkryjesz wspólną pasję do tańca oraz muzyki. Każde zajęcia składają się z rozgrzewki, stretchingu, nauki nowych kroków i choreografii oraz odkrywania wspaniałego świata improwizacji.

AKROBATYKA

Zajęcia z akrobatyki są wszechstronnie rozwijające i bardzo widowiskowe. Dzieci uczą się wykonywania prostych elementów gimnastyczno-akrobatycznych takich jak gwiazda, przewroty w przód i w tył czy szpagat. Nasz trener przez całe zajęcia czuwa nad bezpieczeństwem uczestników i nad poprawnym wykonywaniem figur.

GRUPA WSZECHŚWIAT

Zajęcia taneczne dla dzieci w grupie Wszechświat to pasjonująca podróż przez style tańca z całego świata. Dzięki autorskiemu programowi Agnieszki Kaczorowskiej Twoje dziecko pozna fascynującą różnorodność tańców, muzyki oraz ich historii, która rozbudzi jego naturalną ciekawość świata. Podróż przez świat tańca zapewni Maluchowi wszechstronny rozwój fizyczny i jednocześnie ciekawą edukację w formie świetnej zabawy.

Trening rozwoju osobistego dla Dzieci

Zajęcia są jednocześnie mentalnym treningiem rozwoju osobistego dla najmłodszych. Twoje Dziecko nauczy się wyznaczać cele i z zaangażowaniem je realizować, zbuduje pewność siebie, zmieni nieśmiałość w odwagę i nauczy się swobodnej autoprezentacji. To tylko niektóre umiejętności miękkie, które nabędzie podczas specjalnie przygotowanych ćwiczeń wplecionych pomiędzy naukę techniki a choreografię.

Roztańczone atrakcje

Dodatkowo organizujemy wycieczki oraz wiele kulturalnych rozrywek związanych z tańcem: wyjścia do teatru, na koncerty oraz pokazy i dodatkowe warsztaty dla dzieci.

Bilety do przygody

W trakcie zajęć Twoje Dziecko będzie zdobywało bilety, dzięki którym będzie przechodziło tanecznym krokiem do kolejnych poziomów zaawansowania. Nasz program dodatkowo angażuje Dziecko, zapewniając motywację w przyjaznej i ciekawej formie.

Zajęcia w grupie Wszechświat to:
- 6 lekcji tańca tygodniowo;
- treningi w przedziale wiekowym 6-7 lat;
- autorski program Agnieszki Kaczorowskiej;
- małe grupy, indywidualne podejście.
 
Zajęcia odbywają się w trakcie weekendów.

Skontaktuj się z nami!

Jak możemy Ci pomóc? Masz dodatkowe pytanie? Chcesz umówić się na indywidualną lekcję?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zamienimy każdą niepewność w wyczerpującą odpowiedź.

Nasza lokalizacja

ul. Kijowska 7
03-743 Warszawa