Grupy dla Dzieci

ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE DLA NAJMŁODSZYCH / RYTMIKA

Zajęcia umuzykalniające oraz rytmika dla najmłodszych w przyjemny i naturalny sposób wprowadzą Twoje dziecko w świat muzyki oraz tańca. W trakcie każdego spotkania nasi doświadczeni Trenerzy wykorzystują naturalną potrzebę ruchu oraz rytmu dzieci do wciągających zabaw ogólnorozwojowych. Na każdych zajęciach śpiewamy, gramy na instrumentach oraz tańczymy, dzięki czemu budujemy ogólną sprawność i wrażliwość naszych małych tancerzy. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach:
- dla 2 i 3-latków;
- dla 4 i 5-latków.

GRUPA WSZECHŚWIAT

Zajęcia taneczne dla dzieci w grupie Wszechświat to pasjonująca podróż przez style tańca z całego świata. Dzięki autorskiemu programowi Agnieszki Kaczorowskiej Twoje dziecko pozna fascynującą różnorodność tańców, muzyki oraz ich historii, która rozbudzi jego naturalną ciekawość świata. Podróż przez świat tańca zapewni Maluchowi wszechstronny rozwój fizyczny i jednocześnie ciekawą edukację w formie świetnej zabawy.

Trening rozwoju osobistego dla Dzieci

Zajęcia są jednocześnie mentalnym treningiem rozwoju osobistego dla najmłodszych. Twoje Dziecko nauczy się wyznaczać cele i z zaangażowaniem je realizować, zbuduje pewność siebie, zmieni nieśmiałość w odwagę i nauczy się swobodnej autoprezentacji. To tylko niektóre umiejętności miękkie, które nabędzie podczas specjalnie przygotowanych ćwiczeń wplecionych pomiędzy naukę techniki a choreografię.

Roztańczone atrakcje

Dodatkowo organizujemy wycieczki oraz wiele kulturalnych rozrywek związanych z tańcem: wyjścia do teatru, na koncerty oraz pokazy i dodatkowe warsztaty dla dzieci.

Bilety do przygody

W trakcie zajęć Twoje Dziecko będzie zdobywało bilety, dzięki którym będzie przechodziło tanecznym krokiem do kolejnych poziomów zaawansowania. Nasz program dodatkowo angażuje Dziecko, zapewniając motywację w przyjaznej i ciekawej formie.

Zajęcia w grupie Wszechświat to:
- 6 lekcji tańca tygodniowo;
- treningi w przedziałach wiekowych (6-7, 8-10 i 11-12 lat);
- autorski program Agnieszki Kaczorowskiej;
- małe grupy, indywidualne podejście.
 
Zajęcia odbywają się w ciągu całego tygodnia lub w trakcie weekendów.

Skontaktuj się z nami!

Jak możemy Ci pomóc? Masz dodatkowe pytanie? Chcesz umówić się na indywidualną lekcję?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zamienimy każdą niepewność w wyczerpującą odpowiedź.

Nasza lokalizacja

ul. Kijowska 7
03-743 Warszawa