Style tańca – Młodzież

JAZZ

Jazz Dance to połączenie subtelnej magii baletu z ekspresją tańca nowoczesnego. Odkryj taniec w konwencji teatru muzycznego, poczuj wewnętrzny rytm, daj się ponieść wyobraźni i krok po kroku przyswajaj sobie techniki Jazz Dance. Dzięki jazzowemu treningowi zyskasz pewność siebie i przebojowość, którą wykorzystasz również podczas spotkań z przyjaciółmi. Każde zajęcia składają się z jazzowej rozgrzewki, nauki techniki i choreografii oraz treningu charakteru.

HIP-HOP

Taniec hip hop to połączenie szerokiej gamy podstaw z ekspresją oraz własną pomysłowością. Na zajęciach, w ramach tego stylu, zapoznasz się z różnymi technikami – od "oldschoolowych" kroków, przez new jack swingowe, teledyskowe wariacje, po nowe trendy. Odkryj luźny klimat hip hopu, pulsujący rytm R'n'B, dobre beaty i ucz się kolejnych figur i ruchów prosto z roztańczonych Stanów Zjednoczonych. Zyskaj nowych przyjaciół, z którymi odkryjesz wspólną pasję do tańca oraz muzyki. Każde zajęcia składają się z rozgrzewki, stretchingu, nauki nowych kroków i choreografii oraz odkrywania wspaniałego świata improwizacji.

TANIEC WSPÓŁCZESNY

Taniec współczesny to połączenie klasycznych ruchów i figur baletu z umiejętnościami aktorskimi. Sztywne zasady baletu zastępuje ogromna dowolność ruchu, siła grawitacji, ciężar ciała oraz oddech. Wejdź do magicznego świata tańca i spełnij swoje marzenia o tanecznej karierze. Na każdych zajęciach ruchem, mimiką oraz ekspresją opowiemy zupełnie nową, wciągającą historię.

LATINO DLA DZIEWCZĄT

Taniec latino to kwintesencja tańców latynoamerykańskich, które łączą doskonałą zabawę, trening ciała oraz wyjątkowe poczucie rytmu. Na każdych zajęciach poznasz kroki i figury radosnej samby, energetycznej salsy, intrygującego pasodoble, cha cha cha oraz skocznego jive’a. Taniec w rytmach latino pomoże Ci wymodelować idealną sylwetkę, rozbłysnąć naturalnym pięknem oraz zachwycić świat gracją ruchów.

USA

Rock’n’Roll, Boogie Woogi oraz Jive – amerykański styl, luz i energia to nasz pomysł na zajęcia z tańców amerykańskich. Szybkie tempo, doskonała muzyka oraz niespotykana żywiołowość – właśnie tego możesz się spodziewać podczas każdego treningu.

Tańce amerykańskie, jako symbol nieskrępowanej wolności oraz zniesienia wszelkich barier, pozwolą Ci odkryć swoje energetyczne „ja”. Dodatkowo zajęcia w grupach to doskonały pomysł na aktywne spędzenie wolnego czasu po całym dniu w szkole.

Amerykańskie rytmy to jednocześnie rewelacyjny trening Cardio, który w przyjemny sposób pozwoli Ci spalać kalorie i modelować wymarzoną sylwetkę!

Skontaktuj się z nami!

Jak możemy Ci pomóc? Masz dodatkowe pytanie? Chcesz umówić się na indywidualną lekcję?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zamienimy każdą niepewność w wyczerpującą odpowiedź.

Nasza lokalizacja

ul. Kijowska 7
03-743 Warszawa