Style tańca – Młodzież

TANIEC NOWOCZESNY

To niezwykle widowiskowy i energiczny styl taneczny. Jest mieszanką różnych technik, który zapewni wszechstronny rozwój uczestnika zajęć. Taniec nowoczesny to idealny wybór dla osób, które zaczynają swoją przygodę z tańcem, ale również dla osób zaawansowanych, które posiadają już doświadczenie taneczne.

VIDEOCLIP DANCE

Jeśli chcesz nauczyć się choreografii, podobnych do tych z teledysków gwiazd muzyki pop, to dobrze trafiłeś. Zajęcia Videoclip dla młodzieży rozwijają pamięć ruchową oraz umiejętności prezentacji. Są dobrą bazą dla młodych tancerzy, którzy marzą o występowaniu przed kamerą w teledyskach i na dużych scenach. Choreografie bazują na krokach zaczerpniętych ze stylów takich jak hip hop, house, taniec towarzyski, vogue i wiele innych. Podczas zajęć dbamy o rozwój rytmiki, koordynacji ruchowej oraz... dobrą zabawę, która jest niezbędnym elementem by zaszczepić pasję do tańca!

JAZZ

Jazz Dance to połączenie subtelnej magii baletu z ekspresją tańca nowoczesnego. Odkryj taniec w konwencji teatru muzycznego, poczuj wewnętrzny rytm, daj się ponieść wyobraźni i krok po kroku przyswajaj sobie techniki Jazz Dance. Dzięki jazzowemu treningowi zyskasz pewność siebie i przebojowość, którą wykorzystasz również podczas spotkań z przyjaciółmi. Każde zajęcia składają się z jazzowej rozgrzewki, nauki techniki i choreografii oraz treningu charakteru.

HIP-HOP

Taniec hip hop to połączenie szerokiej gamy podstaw z ekspresją oraz własną pomysłowością. Na zajęciach, w ramach tego stylu, zapoznasz się z różnymi technikami – od "oldschoolowych" kroków, przez new jack swingowe, teledyskowe wariacje, po nowe trendy. Odkryj luźny klimat hip hopu, pulsujący rytm R'n'B, dobre beaty i ucz się kolejnych figur i ruchów prosto z roztańczonych Stanów Zjednoczonych. Zyskaj nowych przyjaciół, z którymi odkryjesz wspólną pasję do tańca oraz muzyki. Każde zajęcia składają się z rozgrzewki, stretchingu, nauki nowych kroków i choreografii oraz odkrywania wspaniałego świata improwizacji.

LATINO DLA DZIEWCZĄT

Taniec latino to kwintesencja tańców latynoamerykańskich, które łączą doskonałą zabawę, trening ciała oraz wyjątkowe poczucie rytmu. Na każdych zajęciach poznasz kroki i figury radosnej samby, energetycznej salsy, intrygującego pasodoble, cha cha cha oraz skocznego jive’a. Taniec w rytmach latino pomoże Ci wymodelować idealną sylwetkę, rozbłysnąć naturalnym pięknem oraz zachwycić świat gracją ruchów.

STREET DANCE

Nowoczesny styl tańca, łączący w sobie najpopularniejsze style uliczne, takie jak hip hop, house czy break dance. Street dance jest między innymi dla tych, którzy intensywnie szukają sposobu na wyrażenie własnego stylu.

Zajęcia stymulują kreatywność oraz pozwalają na dozę improwizacji w tańcu.
Spróbuj!

AKROBATYKA

Zajęcia z akrobatyki są wszechstronnie rozwijające i bardzo widowiskowe. Dzieci uczą się wykonywania prostych elementów gimnastyczno-akrobatycznych takich jak gwiazda, przewroty w przód i w tył czy szpagat. Nasz trener przez całe zajęcia czuwa nad bezpieczeństwem uczestników i nad poprawnym wykonywaniem figur.

Skontaktuj się z nami!

Jak możemy Ci pomóc? Masz dodatkowe pytanie? Chcesz umówić się na indywidualną lekcję?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zamienimy każdą niepewność w wyczerpującą odpowiedź.

Nasza lokalizacja

ul. Kijowska 7
03-743 Warszawa