Style tańca – Młodzież

TANIEC NOWOCZESNY

To niezwykle widowiskowy i energiczny styl taneczny. Jest mieszanką różnych technik, który zapewni wszechstronny rozwój uczestnika zajęć. Taniec nowoczesny to idealny wybór dla osób, które zaczynają swoją przygodę z tańcem, ale również dla osób zaawansowanych, które posiadają już doświadczenie taneczne.

VIDEOCLIP DANCE

Jeśli chcesz nauczyć się choreografii, podobnych do tych z teledysków gwiazd muzyki pop, to dobrze trafiłeś. Zajęcia Videoclip dla młodzieży rozwijają pamięć ruchową oraz umiejętności prezentacji. Są dobrą bazą dla młodych tancerzy, którzy marzą o występowaniu przed kamerą w teledyskach i na dużych scenach. Choreografie bazują na krokach zaczerpniętych ze stylów takich jak hip hop, house, taniec towarzyski, vogue i wiele innych. Podczas zajęć dbamy o rozwój rytmiki, koordynacji ruchowej oraz... dobrą zabawę, która jest niezbędnym elementem by zaszczepić pasję do tańca!

JAZZ

Jazz Dance to połączenie subtelnej magii baletu z ekspresją tańca nowoczesnego. Odkryj taniec w konwencji teatru muzycznego, poczuj wewnętrzny rytm, daj się ponieść wyobraźni i krok po kroku przyswajaj sobie techniki Jazz Dance. Dzięki jazzowemu treningowi zyskasz pewność siebie i przebojowość, którą wykorzystasz również podczas spotkań z przyjaciółmi. Każde zajęcia składają się z jazzowej rozgrzewki, nauki techniki i choreografii oraz treningu charakteru.

HIP-HOP

Taniec hip hop to połączenie szerokiej gamy podstaw z ekspresją oraz własną pomysłowością. Na zajęciach, w ramach tego stylu, zapoznasz się z różnymi technikami – od "oldschoolowych" kroków, przez new jack swingowe, teledyskowe wariacje, po nowe trendy. Odkryj luźny klimat hip hopu, pulsujący rytm R'n'B, dobre beaty i ucz się kolejnych figur i ruchów prosto z roztańczonych Stanów Zjednoczonych. Zyskaj nowych przyjaciół, z którymi odkryjesz wspólną pasję do tańca oraz muzyki. Każde zajęcia składają się z rozgrzewki, stretchingu, nauki nowych kroków i choreografii oraz odkrywania wspaniałego świata improwizacji.

LATINO DLA DZIEWCZĄT

Taniec latino to kwintesencja tańców latynoamerykańskich, które łączą doskonałą zabawę, trening ciała oraz wyjątkowe poczucie rytmu. Na każdych zajęciach poznasz kroki i figury radosnej samby, energetycznej salsy, intrygującego pasodoble, cha cha cha oraz skocznego jive’a. Taniec w rytmach latino pomoże Ci wymodelować idealną sylwetkę, rozbłysnąć naturalnym pięknem oraz zachwycić świat gracją ruchów.

AKROBATYKA

Zajęcia z akrobatyki są wszechstronnie rozwijające i bardzo widowiskowe. Dzieci uczą się wykonywania prostych elementów gimnastyczno-akrobatycznych takich jak gwiazda, przewroty w przód i w tył czy szpagat. Nasz trener przez całe zajęcia czuwa nad bezpieczeństwem uczestników i nad poprawnym wykonywaniem figur.

Skontaktuj się z nami!

Jak możemy Ci pomóc? Masz dodatkowe pytanie? Chcesz umówić się na indywidualną lekcję?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zamienimy każdą niepewność w wyczerpującą odpowiedź.

Nasza lokalizacja

ul. Kijowska 7
03-743 Warszawa