Style tańca – Dorośli solo

LATINO MIX

Co powiesz na wyjątkowy koktajl Latino, który przeniesie Cię z parkietu wprost na bajkowe karaibskie plaże, gdzie liczy się tylko bicie Twojego serca?

Latino MIX to wyjątkowa nauka tańców latynoamerykańskich, które serwujemy w idealnych proporcjach: 1/3 prawdziwej pasji, 1/3 gorących rytmów i 1/3 zmysłowych kroków. Podczas wyjątkowych zajęć poznasz kroki samby, cha-chy, rumby i jive'a oraz odkryjesz prawdziwą naturę Latino. Właśnie tak zakochasz się w tańcu na nowo i zdobędziesz umiejętności, które wykorzystasz tańcząc solo i w parach.

HIGH HEELS

Styl ten jest stosunkowo nowy, bo powstał zaledwie kilkanaście lat temu z połączenia wielu stylów i miłości do szpilek. Zaczynamy od bazy, czyli poprawnego stania i chodzenia na szpilkach. Później jest taniec - nauka kroków, ale nie tylko. High heels to styl, w którym ważne jest każde spojrzenie i gest. Dzięki szpilkom nauczysz się kobieco poruszać i poczuć pewniej w swoim ciele. Zajęcia prowadzone są przez prawdziwą pasjonatkę tego stylu, która zadba o Wasze dobre samopoczucie i komfortową atmosferę.

SWING

Zajęcia dla każdego, kto kocha muzykę jazzową czy swingową, niezależnie od poziomu zaawansowania i doświadczenia tanecznego. Na tym kursie przeniesiemy się w magiczny świat tańców swingowych w ich solowej wersji. Na zajęciach poznacie różne kroki ze wszystkich tańców swingowych od lat 20 do 50 czyli takie jak charleston, authentic jazz, lindy hop, boogie woogie i rock’n’roll oraz wiele innych.

HIP HOP

Taniec hip hop to połączenie szerokiej gamy podstaw z ekspresją oraz własną pomysłowością. Na zajęciach, w ramach tego stylu, zapoznasz się z różnymi technikami – od "oldschoolowych" kroków, przez new jack swingowe, teledyskowe wariacje, po nowe trendy. Odkryj luźny klimat hip hopu, pulsujący rytm R'n'B, dobre beaty i ucz się kolejnych figur i ruchów prosto z roztańczonych Stanów Zjednoczonych. Zyskaj nowych przyjaciół, z którymi odkryjesz wspólną pasję do tańca oraz muzyki. Każde zajęcia składają się z rozgrzewki, stretchingu, nauki nowych kroków i choreografii oraz odkrywania wspaniałego świata improwizacji.

SAMBA

Samba Brazylijska to nie tylko taniec, to styl życia! Daje powera na długo po wyjściu z sali. Nauczycie się nie tylko wykonywać poprawnie podstawowe kroki samby, ale także poprawicie kondycję, wytrzymałość, gibkość, siłę, a przede wszystkim nabierzecie pewności siebie w tańcu, ale też w życiu. Samba przenosi do innego wymiaru, zajęcia są bardzo intensywne, ale wychodzi się po nich z ogromną dawką energii. Lekcja jest pełna uśmiechu, brazylijskiego słońca i pozytywnej muzyki.

SEXY DANCE

Zajęcia Sexy Dance to przede wszystkim sensualne ruchy i nauka tańca, który celebruje kobiecość. Choreografie bazują między innymi na krokach zaczerpniętych z tańców latynoamerykańskich i burleski, czasem z wykorzystaniem krzesła. Podczas zajęć nauczysz się poruszać seksownie w sposób daleki od wulgarności. To taniec, podczas którego nie tylko pracujesz fizycznie - to świetny trening świadomości własnego ciała i sposób na poczucie się pewniej nie tylko w tańcu, ale także w życiu.

Skontaktuj się z nami!

Jak możemy Ci pomóc? Masz dodatkowe pytanie? Chcesz umówić się na indywidualną lekcję?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zamienimy każdą niepewność w wyczerpującą odpowiedź.

Nasza lokalizacja

ul. Kijowska 7
03-743 Warszawa