Style tańca – Dorośli solo

KUBA

Co powiesz na uwodzicielską rumbę, ogniste mambo i energetyczne palo? W trakcie zajęć poznasz kroki i południowy rytm mozambique, yuca, a także reggaeton cubano, oraz salsaton, cubaton. Krótko mówiąc, podczas każdego treningu przeniesiesz się z Warszawy do gorącej i roztańczonej Kuby.

W trakcie zajęć – w swoim tempie - nauczysz się prostych i zaawansowanych układów choreograficznych, wyzwolisz drzemiące w Tobie poczucie rytmu oraz zyskasz większą pewność siebie. Przy okazji spalisz kalorie, wymodelujesz swoją sylwetkę oraz delikatnie zarysujesz mięśnie.

Treningi w kubańskich rytmach sprawią, że podczas każdej imprezy poczujesz się pewnie i zmienisz taniec w sztukę uwodzenia.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu (1h).

DOMINIKANA

Karaibskie plaże z delikatnym jak jedwab piaskiem, lazurowe morze i magia, która unosi się w powietrzu… To idealna scenografia do tańca, którym na Dominikanie odmierza się czas. Tutaj beztroski nastrój i sensualna namiętność wyraża się rytmem i muzyką, a każda wolna chwila jest zaproszeniem do tańca.

Co powiesz na rytmiczne kroki i zmysłowe ruchy biodrami? Właśnie takie są Bachata i Merengue, czyli dwa style tańca, które łączą prostą technikę i potęgę temperamentu w eksplozję uczuć i emocji. Nauka Batacha oraz Marengue to romantyczna przygoda, która zapewni Ci mnóstwo przyjemności, a każdy trening będzie świetną okazję, aby odkryć swojego partnera na nowo.

Już podczas pierwszych zajęć opanujesz podstawowe techniki, które wzbogacisz swoimi propozycjami tworząc swój osobisty styl. Wybierz się z Warszawy prosto na Karaiby i poczuj na parkiecie magię Dominikany.

Zajęcia odbywają się w raz w tygodniu (1h).

LATINO MIX

Co powiesz na wyjątkowy koktajl Latino, który przeniesie Cię z parkietu wprost na bajkowe karaibskie plaże, gdzie liczy się tylko bicie Twojego serca?

Latino MIX to wyjątkowa nauka tańców latynoamerykańskich, które serwujemy w idealnych proporcjach: 1/3 prawdziwej pasji, 1/3 gorących rytmów i 1/3 zmysłowych kroków. Podczas wyjątkowych zajęć poznasz kroki samby, cha-chy, rumby i jive'a oraz odkryjesz prawdziwą naturę Latino. Właśnie tak zakochasz się w tańcu na nowo i zdobędziesz umiejętności, które wykorzystasz tańcząc solo i w parach.

Zajęcia dla każdej z grup odbywają się raz w tygodniu (1h).

EGIPT

Taniec brzucha to sekret siły, zdrowia i piękna kobiet Bliskiego Wschodu. Treningi Belly Dance przekonają Cię, że Twoje ciało tworzy harmonijną całość, a biodra mogą być źródłem Twojej mocy. W trakcie zajęć poznasz także inne tańce orientalne, dzięki którym poznasz i zachwycisz się różnymi obliczami Orientu. Nauka technik oraz interpretacji rytmu wyzwoli w Tobie pasję oraz ukryte pierwiastki temperamentu.

Taniec brzucha oraz rytmy orientalne pozytywnie wpłyną na Twoje samopoczucie i uwolnią miliony endorfin. Treningi pozwolą Ci w odkryć siebie na nowo, w przyjemny sposób modelować sylwetkę oraz cieszyć się większą pewnością siebie – na parkiecie oraz w życiu osobistym i zawodowym.

Zajęcia odbywają się raz lub 2 razy w tygodniu (każde zajęcia 1h).

HISZPANIA

W tym przedstawieniu grasz główną rolę – Flamenco to Twoja indywidualna forma ekspresji pełna temperamentu, tajemnicy oraz emocji. Akompaniament rytmicznej muzyki i techniki wzbogacone o wyraziste gesty pozwolą Ci wyrazić tańcem więcej niż tysiąc słów.

Taniec w rytmie Flamenco pozwoli Ci eksponować na parkiecie Twoją niepowtarzalną osobowość, a każdy trening kształtować sylwetkę, spalać kalorie oraz budować pewność siebie.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu dla każdej grupy (1 h 15 min).

JAMAJKA

Właśnie odkrywasz nowy wymiar tańca, który rozpala zmysły, budzi żądze i łączy świetną zabawę z niezwykłą ekspresją emocji. Tak! Chodzi o Dancehall, czyli gatunek muzyczny i styl tańca dedykowany kobietom i… mężczyznom! Podczas fascynujących zajęć poznasz takie kroki jak summer bogunce, jiggy, czy weddy-weddy.

Dzięki osobistej interpretacji słonecznych rytmów stworzysz swój unikalny styl, połączysz energetyczny trening z pasją i wykorzystasz nowe umiejętności (nie tylko) na parkiecie.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu (1h).

MEN'S WORLD

… muzyka wyzwala w Tobie pewność siebie. To Ty nadajesz rytm imprezie. Czujesz się swobodnie i zmieniasz ruch w magnetyczną siłę, która emanuje męskością. Zmieniasz taniec w osobistą ekspresję, dobrą zabawę i prawdziwy wabik. Wiesz, że Twoja sylwetka to Twój atut. I przez chwilę zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe, że kiedyś podpierałeś ściany.

Ten scenariusz już wkrótce może stać się rzeczywistością.

Przekonaj się, że taniec to męska sprawa. Najwyższy czas na naukę tańca solo i w parach. Sprawdź co zyskasz i dołącz do grupy Mens’World w szkole tańca Danceworld.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu (1h 30 min).

GRUPA SILENT

Muzyka i taniec to magiczny świat, który można poczuć całym sobą. W tej niezwykłej przestrzeni wibracje, zmysły i mowa ciała partnera wyrażają więcej niż nuty, pozwalając usłyszeć to, czego nie można wyrazić dźwiękiem. Udowodniła to w 7 edycji Tańca z Gwiazdami Iwona Cichosz, która zachwyciła całą Polskę, inspirując nas do stworzenia innowacyjnego projektu nauki tańca dla Osób Niesłyszących.

Iwona – jako ambasadorka Danceworld przekonała nas, że podążanie za marzeniami to coś więcej niż osiąganie rzeczy niemożliwych. Właśnie dlatego z dumą zapraszamy na zajęcia, które pozwolą odkryć Osobom Niesłyszącym pokonywać bariery, odkrywać niedostępne dotąd możliwości oraz cieszyć się nową pasją wszystkimi zmysłami.

Skontaktuj się z nami!

Jak możemy Ci pomóc? Masz dodatkowe pytanie? Chcesz umówić się na indywidualną lekcję?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zamienimy każdą niepewność w wyczerpującą odpowiedź.

Nasza lokalizacja

ul. Kijowska 7
03-743 Warszawa