Danceworld – Szkoła Tańca w Warszawie – oferta

Taniec to znacznie więcej niż dyscyplina sportowa – to zestaw umiejętności życiowych, dzięki którym zapewnisz sobie lub swojemu Dziecku smukłą sylwetkę, zdrowie, rozwój mentalny, pewność siebie, a być może początek wspaniałej kariery lub mistrzostwo!

Odkryj ofertę Szkoły Tańca Danceworld
Wybierz kategorię i odkryj pakiet korzyści płynących z treningów w naszej szkole!

  • Dzieci
  • Młodzież
  • Dorośli
    pary
  • Dorośli
    solo
  • Lekcje indywidualne

Mistrzowska oferta dla najmłodszych

Szkoła tańca dla dzieci Danceworld w Warszawie to projekt, który sprawi, że Twoje Dziecko będzie ćwiczyło znacznie więcej niż kroki. Każde zajęcia to wyjątkowy trening sprawności ruchowej, koordynacji, muzykalności, ale także umiejętności miękkich, takich jak pewność siebie czy autoprezentacja.

Mistrzowska oferta – taniec dla młodzieży

Szkoła tańca dla młodzieży w Warszawie? Odkryj Danceworld i wyraź swoją wyjątkową osobowość. Podążaj za marzeniami i poczuj wolność – odkryj w sobie nowy wymiar charyzmy, buduj siłę charakteru i zyskaj nowych przyjaciół!

Mistrzowska oferta dla dorosłych pary

Szukasz szkoły tańca dla dorosłych w Warszawie? Taniec to Wasza wspólna pasja? Przygotowujecie się do ślubu? Chcecie rozbłysnąć na parkiecie jak gwiazdy? Szukacie alternatywy dla klubów fitness i siłowni? A może chcecie znów poczuć motylki w brzuchu, jak na pierwszej randce?

Mistrzowska oferta dla dorosłych solo

To właśnie ten moment. Właśnie teraz świat przestaje istnieć. Muzyka w jednej chwili przenosi Cię w nowy wymiar rzeczywistości. Tutaj liczy się tylko rytm Twojego serca. Wprawiasz w ruch swoje ciało, uwodzisz i w subtelny sposób okazujesz pewność siebie.

Lekcje indywidualne

Chcesz mieć trenera na wyłączność? Potrzebujesz wyjątkowej choreografii stworzonej tylko dla Ciebie? Przygotowujesz specjalny występ i pragniesz aby profesjonalista pomógł Ci go udoskonalić? A może zwyczajnie nie pasują Ci godziny zajęć grupowych, a chcesz dołączyć do naszej społeczności? Mamy dla Ciebie specjalnie przygotowane pakiety zajęć indywidualnych z każdego stylu tańca, a także zajęć wokalnych.

Skontaktuj się z nami!

Jak możemy Ci pomóc? Masz dodatkowe pytanie? Chcesz umówić się na indywidualną lekcję?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zamienimy każdą niepewność w wyczerpującą odpowiedź.

Nasza lokalizacja

ul. Kijowska 7
03-743 Warszawa